RRETH NESH

Wuxi Nanquan Chemical Equipment Co, Ltd ndodhet në Shanshuicheng park industrial, Wuxi City. bimë e saj të prodhimit mbulon një sipërfaqe prej 38.000 metra katrore me më shumë se 200 lloje të ndryshme të pajisjeve të prodhimit, dhe kanë më shumë se 150 të punësuar, një numër të madh të inxhinierike dhe teknike të personelit. Kjo është një ndërmarrje profesionale me aftësi të fortë për projektimin dhe prodhimin e pajisjeve petrokimike, pajisjet e bio-farmaceutike, pajisje përzierjen, kullë filtrimit, ndarje, pastrimit të pajisjeve dhe pajisjeve jo-standarde.

Come and play the best gambling at the official website Vavada Casino. The site is very popular among residents of Ukraine and ranks at the top of online casinos. Come and play gambling for money on Vavada UA.

The CatCasino site offers great bonuses for newcomers. Follow the link to the official website of CatCasino and get a welcome offer +325% to the amount of your first deposit. Play and win jackpots with CatCasino bonuses.

Джозз казино – проверенный ресурс азартных игр, имеющий игровую лицензию. Ищешь надёжное онлайн казино с честными и быстрыми выплатами? Заходи и играй на официальный сайт Джозз Казино.

LAJME

 • Delivery of 200m3 storage tank

  [video width="368" height="640" mp4="https://www.nq-chem.com/uploads/5e1ef1be7f189fbd651dad92438b06ed.mp4"][/video]
 • Production standard of stainless steel re...

  The stainless steel reaction kettle has the characteristics of rapid heating, high temperature resistance, corrosion resistance, hygiene, no environmental pollution, no boiler automatic heating, ...
 • Reaction kettle equipment reactor selection

  Reactor equipment should pay attention to selection and reactor applications. When the reactor is selected, the reactor and the baffle conditions are determined according to the purpose of the reac...
 • New batch of equipment

  This afternoon, I sent a tank storage equipment to Sinopec. The equipment is quite beautiful.
 • Return tube installation and heat transfe...

  The use of the stainless steel reactor overcomes the shortcomings of slow cooling of the reactor heated by the heat transfer oil, reduces the safety hazard of the steam boiler, and avoids the conde...

PRODUCT FUNDIT